Konzultace

Odborné konzultace


Odborné konzultace pro osoby se zdravotním postižením (OSVČ)


Chcete začít podnikat a nevíte jak na to?

Už dlouho přemýšlíte, že byste rádi vybudovali vlastní podnikání? Máte nápad, ale bohužel nevíte, jak ho zrealizovat? Přehledné informace o chráněném trhu práce a jeho možnostech dohledáte v sekci na naší webové stránce.

Nevíte, jaké živnosti existují a co musíte všechno zařizovat? Rádi byste využili i podporu z Úřadu práce, ale nevíte, co vůbec žádat můžete? Chcete s někým váš záměr konzultovat?

Dejte nám vědět a my Vám rádi poradíme.

Začít s podnikáním není vždy tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. I pro nás to nebylo jednoduché, a proto Vám nabízíme poradenství, tak aby vaše podnikání neskončilo už před začátkem.

Odborně vám poradíme


Naši profesionální konzultanti jsou Vám k dispozici k osobní schůzce, či přes SKYPE. Konzultovat můžete problematiku projektových žádostí (zejména podnikatelských záměrů), zařizování živnosti (a její volby) a jednání s úřady, zapsání do živnostenského rejstříku.

Příprava dokladů pro začátek podnikání

Konzultujte s námi formuláře žádostí, požádejte o podporu s volbou živnosti i záměru, jak podnikání začít.

Příspěvky na vytvoření pracovního místa od Úřadu práce

Víte, že můžete žádat podporu od úřadu práce? Napište nám, rádi Vám o tom řekneme více!

Podpora pro propagaci Vašeho podnikání

Založili jste živnost, ale nevíte, jak Vaše produkty a služby zviditelnit, na jakých sociálních sítích se můžete pohybovat?

Odborné konzultace pro osoby, které chtějí zaměstnávat osoby se zdravotním postižením


Chcete začít zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a nabízet náhradní plnění?

Už dlouho přemýšlíte, že byste rádi obohatili vlastní podnikání o zaměstnávání osob se zdravotním postižením a přispěli tak k rozvoji občanské společnosti? Máte nápad, ale bohužel nevíte, jak ho zrealizovat? Přehledné informace o chráněném trhu práce a jeho možnostech dohledáte v sekci na naší webové stránce.

Odborně vám poradíme


Naši profesionální konzultanti jsou Vám k dispozici k osobní schůzce, či přes SKYPE. Konzultovat můžete problematiku náhradního plnění, povinnosti dodavatele náhradního plnění i zaměstnávatele OZP.

Máte zájem o odbornou konzultaci? Kontaktujte nás!
Jak byste se popsal/a?


Zaměstnavatel

OZP


Máte dotaz?


Jsme připraveni vám poradit, kontaktujte nás!